Wczytuję dane...
Model: 15246
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 034878152462
Wysyłka od: 10.99 PLN

 


Naklejki dekoracyjne do wielokrotnego naklejania

Wesoły Alfabet 43 elementy

amerykańskiej firmy RoomMates

 


 
Marka RoomMates została stworzona i jest w całości produkowana w Stanach Zjednoczonych. Wyjątkowa jakość wykonania na opatentowanych materiałach i niepowtarzalne wzornictwo sprawiły, że jest ona od lat światowym liderem wśród naklejek dekoracyjnych.

 
Naklejki amerykańskiej firmy RoomMates sprawią, że prostym i szybkim sposobem zmienisz pokój dziecięcy i nadasz mu niepowtarzalny charakter. Dekoracyjne naklejki wielokrotnego naklejania ożywią jednolite ściany i zachwycą dziecko.
Komplety naklejek Alfabet ze zwierzętami zawiera artystycznie wykonany alfabet, który prócz funkcji dekoracyjnej może pełnić również rolę edukacyjną. Może zachęcić dziecko do nauki języka angielskiego i literek kojarzonych z nazwami zwierząt po angielsku. Może także wspierać naukę najmłodszych albo posłużyć do prezentacji cytatów na ścianach czy innych powierzchniach.
Oprócz bardzo atrakcyjnej szaty graficznej i pięknej kolorystyki naklejki RoomMates mają jeszcze ogromną zaletą daja możliwość ich wielokrotnego naklejania. W prosty sposób można przenosić je w inne miejsca bez pozostawiania jakichkolwiek śladów lub ponownie umieścić na arkuszu firmowym do późniejszego wykorzystania. Doskonale sprawdzą się na każdej czystej i gładkiej powierzchni tj. meble, ściany, okna, płyty ceramiczne.  

Dekoracje nie zawierają żadnych substancji toksycznych, są więc całkowicie bezpieczne. 

Są idealne do każdego przedszkola, pokoju dziecka lub zabaw. Pozwolą szybko i bezproblemowo ozdobić pomieszczenie!
Użyj swojej wyoraźni i stwórz co sobie wymarzysz!
 


Producent: RoomMates
Model: 15246 / Wesoły alfabet
Wiek dziecka: 3+

 


Produkt nowy
Fabrycznie zapakowany

Nd/ 9701   1-2
Polecamy