Wczytuję dane...
Model: 139153 / 136282
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788310139153
Wysyłka od: 10.99 PLN

                                                                      

Pucio na wakacjach,

Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków
Marta Galewska-Kustra

Książeczka dla maluchów z serii Uczę się mówić

Nasza Księgarnia

Wspaniała książka w twardej oprawie z serii Uczę się mówić.

Czwarta część przygód Pucia skierowana jest do dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Czas na zabawę związaną z artykulacją, czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek. Książka wspiera rozwój wymowy dziecka oraz pozwoli rodzicom sprawdzić, czy ich pociecha mówi prawidłowo czy też wymaga profesjonalnego wsparcia logopedycznego.

Kolorowe ilustracje dodatkowo poruszają wyobraźnię dziecka, które z chęcią powtarza słowa, uczy się nazywać obiekty przedstawione w książce. Z pomocą Pucia dzieci będą chętniej powtarzać wyrazy i ćwiczyć ich wymowę.

Razem z Puciem dziecko pozna niesamowity, różnorodny świat, Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi niezapomniane wakacje na Kaszubach! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce prawidłowej wymowy

Książka ma grube, sztywne strony, zaokrąglone rogi odpowiednie dla dzieci. Ilustracje są przejrzyste, do każdej z nich są napisane wyrazy , które dzieci chętnie powtarzają.

 

Książka w twardej oprawie, format 20,5 x 25 cm
Liczba stron 40
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Autor: Marta Galewska-Kustra
Wiek dziecka: 3+
Certyfikat: CE

Produkt nowy
Idealny na prezent

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...