Wczytuję dane...
Model: 179507
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788375179507
Wysyłka od: 10.99 PLN

Świat dźwięków
Poznawanie dźwięków książka edukacyjna
Wydawnictwo Edukacyjne Greg


Świat dźwięków to książka podzielona na działy tematyczne - W domu, Sprzęty, Pojazdy, Przyroda wokół mnie, Dzikie zwierzęta. Na każdej stronie książki znajduje się duża i wyraźna, kolorowa ilustracja przedstawiająca zwierzę, przedmiot lub zjawisko z otoczenia dziecka oraz towarzyszący mu dźwięk, który maluch może powtarzać i uczyć się kojarzyć go z rzeczywistymi obiektami.

Powtarzanie dźwięków wpływa korzystnie na rozwój mowy u dziecka. Maluchy uczą się tego jeszcze przed opanowaniem większej liczby słów i są zafascynowane bogactwem języka, jakie się przed nimi otwiera. Chętnie powtarzają usłyszane dźwięki i próbują opisywać nimi rzeczywistość, zawsze gotowe do odpowiadania na pytania „jak szczeka piesek?”, „jak miauczy kotek?”. Jednak takie powtarzanie dźwięków to nie tylko zabawa, lecz przede wszystkim pierwsze dziecięce próby komunikacji ze światem za pomocą języka.

Dzięki szerokiemu przekrojowi zaprezentowanych dźwięków książka rozszerza wczesne dziecięce możliwości komunikacji w najciekawszy i najbardziej naturalny dla maluchów sposób, a przede wszystkim jest dla malca nieocenionym źródłem inspiracji, informacji i radości.

Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy!

Liczba stron: 96

Wymiary: 20 x 20,5 cm

Seria: edukacyjna

Wydawnictwo: GregKlienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...