Wczytuję dane...
Model: FXP18
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 887961697025
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: Mattel

Szablon aukcji


Zestaw

BARBIE Nauczycielka muzyki

+ uczennica klasa skrzypiec


MATTEL FXP18

 

Barbie możesz być kim chcesz!
Lalki i zestawy Barbie Z SERII MOŻESZ BYĆ KIM chcesz  inspirują dzieci do marzeń i celowania wysoko!
 Te zestawy Barbie zamieniają przestrzeń roboczą w przestrzeń zabaw z meblami i akcesoriami związanymi z pracą, które pozwalają młodym profesjonalistom odkrywać ich aspiracje.
Każda lalka i zestaw zabaw ma wiele elementów, z charakterystycznym stylem Barbie, dla wielu możliwości uczenia się i grania.
Lalka nauczyciela muzyki i jej lalka uczennica uderzyły we wszystkie właściwe nuty tablicą, która odwraca się, aby odkryć różne lekcje, podwójny stojak muzyczny z nutami i cztery instrumenty muzyczne: róg, flet i dwa skrzypce, po jednym dla ucznia i jeden dla lalki Barbie. Lalka nauczycielka Barbie ma łokcie, które wyginają się, aby umożliwić jej trzymanie skrzypiec i ukłonu do zabawy w odgrywanie ról. Inspiruje młodych muzyków profesjonalnym wyglądem dzięki nutom muzycznym na jej czarno-białej górze, niebieskiej spódnicy i czarnych butach, lalka studencka jest gotowa na lekcję w różowej, czarno-białej spódnicy z nadrukiem na klawiaturze fortepianu i różowymi butami.
Zestaw obejmuje lalkę Barbie, przerzucaną tablicę, stojak muzyczny, klakson, flet, dwa skrzypce z kokardkami i nuty. Lalka Barbie nie może stać samodzielnie. Kolory i dekoracje mogą się różnić.


W zestawie znajdują się:
lalka Barbie w ubraniu
laleczka uczennica w ubraniu
tablica  z nutami
instrumenty
akcesoria

Lalka ma ok. 29 cm i nie stoi samodzielnie.Wymiary opakowania: 32 x 22 x 6 cm


 
Producent: Mattel
Model: FXP18
Wiek: 3+


 

Produkt nowy
Fabrycznie zapakowany w kartonowe pudełko

Lt 1-6