Wczytuję dane...
Model: 558566
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788395558566
Wysyłka od: 10.99 PLN


Chcę czytać głoski i sylaby
ćwiczenia dla dzieci 5-7 lat
Seria Mądry przedszkolak


Chcę czytać - głoski i sylaby to książka przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym. Moment rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej, okazuje się bardzo stresujący dla dziecka. Zarówno nauczycielom jak i rodzicom bardzo zależy, żeby nauka w szkole od samego początku była dla dziecka przyjemnością. Aby tak się właśnie stało musimy je odpowiednio przygotować do nauki w klasie pierwszej.

Co powinno potrafić dziecko kończące wychowanie przedszkolne i rozpoczynające naukę w szkole podstawowej, szczegółowo określa podstawa programowa wychowania przedszkolnego. Mówi ona, że dziecko między innymi:dzieli wyrazy na sylaby, wyodrębnia głoski w słowach o prostej budowie fonetycznej..

Oddajemy w Wasze ręce narzędzie do realizacji tego punktu podstawy programowej. Oczywiście znajdziecie w niej również dodatkowe ćwiczenia dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej.

Książka przygotowuje do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej. Dzięki zawartym w niej różnorodnym i ciekawym ćwiczeniom dziecko poznaje litery, rozróżnia samogłoski i spółgłoski, uczy się dzielić wyrazy na głoski i sylaby.Książka nowa
Wydawnictwo: Klasa

Oprawa: miękka
Format: 27 x 21 mm
Strony: 52
Wiek: 5+

Polecamy