Wczytuję dane...
Model: 572350
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 0035051572350
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: MGA

Nowość 

Na! Na! Na! SURPRISE Seria Sparkle 1


 Laleczka niespodzianka z włosami i Pomponem zwierzakiem


MGA 572350


Balon Confetti a w środku niespodzianka!

Kupując 1szt - kupujesz 1 laleczkę niespodziankę z serii Na! Na! Na Serii 1 ! i pluszowego Pom zwierzaka.Wejdź w zupełnie nowe doświadczenie rozpakowywania i niespodziankę 2 w 1 z Na! Na! Na! Niespodzianka.
Rozpakuj balon w środku, nadmuchaj go przez papierową słomkę, a następnie ściśnij balon POP, aby uzyskać niespodziewany wybuch konfetti i znaleźć więcej niespodzianek! Na! Na! Na! Surprise to kolekcja zachwycających laleczek z pięknymi włosami, prześlicznym, cekinowym brelokiem i akcesoriami ukrytymi w prawdziwych, małych balonikach. Cały zestaw zapakowany jest w większy, foliowy, turkusowy balon.
 
 
Na! Na! Na! Surprise - Lalka w balonie z pomponem i konfetti.
Rozpakuj niesamowity zestaw 2w1, zawierający jedną z rozkosznych, miękkich laleczek niespodzianek i cekinowy brelok w kształcie głowy zwierzaka, który możesz przypiąć do torebki, czy plecaka aby uzyskać dodatkowy styl. Otwórz zamek breloka i znajdź prześliczną, miękką laleczkę z olśniewającymi włosami.
W zestawie znajduje się ubranko i akcesorium dla lalki, a także etykieta z jej imieniem, datą urodzin i krótką informacją o niej.
Zbierz wszystkie 6 laleczek z serii cekinowej.


Laleczki niespodzianki - wysyłane losowo.Wymiary opakowania: 29 x 17 x 11 cm


Producent: MGA
Model: 572350/573951
Wiek dziecka: 3+
 
 
Produkt nowy
Fabrycznie zapakowany
Mi/9
Polecamy