Wczytuję dane...
Model: 658524
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788327658524
Wysyłka od: 10.99 PLN

Jedzenie - Pierwsze słowa
Akademia mądrego dziecka - książeczka z ruchomymi elementami


Książeczka „Jedzenie Pierwsze słowa” dla  najmłodszym  to książeczka do nauki nazw pożywienia przeznaczona dla maluchów już od pierwszych lat życia. Podczas świetnej zabawy z przesuwanymi obrazkami dzieci poznają nazwy warzyw, owoców, nabiału czy pieczywa. Który owoc jest żółty? Co pije się z butelki ze smoczkiem? Ruchome obrazki i piękne ilustracje w przystępny i ciekawy sposób przybliży dziecku te i wiele innych zagadnień oraz zapewnią dużo dobrej zabawy!

Jedzenie z serii "Akademia mądrego dziecka Pierwsze słowa” to wyjątkowa książeczka do nauki  słownictwa związanego z jedzeniem przeznaczona dla najmłodszych.

„Jedzenie  Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa” to:

  •  nauka nazwy ulubionego jedzenia, m.in. owoców, warzyw, słodyczy czy nabiału
  • trwałe strony z grubego kartonu, które wytrzymają nawet intensywną zabawę
  • ruchome obrazki do przewijania rozwijające motorykę małą i zapewniające dzieciom dużo śmiechu i radości
  • urocze i przyjazne ilustracje„Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa” to przeznaczona dla maluchów seria książeczek do nauki nowych słów poprzez angażującą zabawę. Ruchome obrazki i okienka zachęcą najmłodszych do interakcji. Przewijanie, dotykanie i przesuwanie obrazków pomaga ćwiczyć motorykę małą, a dzięki sympatycznym ilustracjom nowe słówka same wchodzą do głowy!Producent: Egmont
Liczba stron :10
Wymiary: 17cm x 17 cm
Wiek: 2+
Certyfikat CEKlienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...