Wczytuję dane...
Model: 713257
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788379713257
Wysyłka od: 10.99 PLN

Jestem wściekły! Jak pokonać złość
Z serii Ja i moje emocje

Dagmara Geisler

Częścią poznawania świata przez dzieci jest mierzenie się z emocjami – często trudnymi, przykrymi, niełatwymi do zrozumienia i kontrolowania. Ważne, by w takiej nauce dziecko otrzymało pomoc od dorosłych i znalazło wskazówki, z których może korzystać.
Niniejsza książeczka będzie doskonałym wsparciem w chwilach, gdy potrzeba oswoić szczególnie trudną emocję, jaką jest gniew. W przystępnej formie opowiada o tym, czym ów gniew jest, skąd się bierze i jak można go opanować... a także co zrobić, jeżeli się to już nie udało. Dzieci poznają wiele pożytecznych metod wyładowywania złości, które nie wyrządzają szkody innym, i zrozumieją, że odczuwanie wściekłości samo w sobie nie jest niczym złym i że odczuwa ją każdy. Polecamy rodzicom i wychowawcom, a także samym dzieciom.

W tej ilustrowanej książce mały czytelnik zostanie zachęcony do swobodnego dialogu oraz do zastanowienia się nad swoim zachowaniem.


Książka idealnie sprawdzi się do przygotowania dziecka do rozmów o tym ważnym uczuciu, z którym nie może ono sobie poradzić.


Książka nowa
Autor: Dagmara Geisler
Wydawnictwo: Jedność dla dzieci
Rok wydania: 2016
Oprawa: twarda
Format: 21,3x27 cm
Strony: 36
EAN: 9788379713257

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...