Wczytuję dane...
Model: 567219
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 0035051567219
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: MGA

 LOL SURPRISE O.M.G. Fashion Seria 3

Lalka Da Boss
20 Niespodzianek

MGA 567219


O.M.G. JA NIE MOGĘ!
My, siostrzyczki LOL porażamy stylem. Nas widać w tłumie.
Jesteśmy tu, żeby zadziwić świat.

L.O.L. Niespodzianka! O.M.G to modna oryginalna lalka Da Boss z 20 niespodziankami.

  Lalka Da Boss wyróżnia się pięknym francuskim stylem.

Wszystkie jej stylizacje są w kolorach złota i czerni. Każdą stylizację dopełnia kapeluszem, który posiada w swojej bardzo dużej kolekcji. Jest to jedyna rzecz w jej stylizacjach, którą  zawsze posiada. Jej styl wyróżnia się!

 Posiada ona gorsetową bluzeczkę oraz legginsy z wysokim stanem i szerokimi nogawkami, a na ramiona ma zarzucony złoty płaszcz. Całość dopełnia kopertowa torebka oraz złota bransoletka.

Laleczki LOL Da Boss z 3 serii wyróżniają się swoim stylem oraz zadziornym charakterem. Każda z nich posiada unikalne stylizacje, które odzwierciedlają cechy charakteru każdej z nich. Możesz  ich ubranka  wymieniać pomiędzy nimi i tworzyć nowe kreacje.


Zestaw z 20 niespodziankami  w zestawie z lalką jest również wiele dodatków tematycznych, takich jak: torebka, kolczyki, ubranka i bransoletki.

Pudełko, w którym znajduje się lalka, może również posłużyć jako garderoba. Każda rzecz ubioru oraz dodatki, są zapakowane w modne pudełeczka.

W skład serii 3 wchodzą 4 różne laleczki - Roller Chick, Chillax, Da Boss, Class Prez (do kupienia osobno).Każdy zestaw L.O.L. Surprise O. M. G. obejmuje:
  •  lalkę Da Boss 
  • różne niespodzianki – akcesoriów do stylizacji lalki tj. 1 para kolczyków, 3 ubranka, 1 torebka, 4 akcesorium, 1 para butów,
  • 2 wieszaki, 2 pokrowce na ubrania, pudełko na kapelusz, 1 pudełko na buty, 1 podstawka na lalkę, 1 szczotka do włosów, 1 czasopismo
  • opakowanie które zmienia się w garderobę
 

Niespodzianka LOL OMG! To unikalne doświadczenie w rozpakowywaniu. Rozsuń paczkę, aby odsłonić jej zdjęcie i pierwszy zestaw niespodzianek. Jej ubrania zapakowane są w fantastyczne torby na ubrania, buty mają własne pudełko na buty, a pudełko na kapelusze ma akcesoria. Ciągnij, aby odsłonić garderobę, w której przebywa lalka, gotowa aby ją ubrać.

Mieszaj i dopasowuj jej elementy mody, aby stworzyć inny wygląd. Następnie ustaw ją i zaprezentuj  na dołączonym stojaku dla lalek. Garderoba staje się nawet zestawem wielokrotnego użytku dla lalki.

 


Producent: MGA
Model: 567219
Wiek dziecka: 3+
Wymiary opakowania:  31 x 22 x 7,5

 

Produkt nowy
Fabrycznie zapakowany

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...