Wczytuję dane...
Model: 567288
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 0035051567288
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: MGA

Nowość !

LOL SURPRISE O.M.G. Remix Rocker Boi & Punk Grrrl

Zestaw 2 rockowe lalki z gitarami i płytami

MGA 567288


 

Rozpakuj 2 rockowe LOL Surprise O.M.G. Remiksuj modne lalki - Punk Grrrl i Rocker Boi, pierwsze w historii LOL Surprise O.M.G. unikatowa lalka chłopiec wraz z  niespodziankami.


Każda lalka modowa ma rockowe cechy, stylizowane włosy i własny styl inspirowany muzyką. Rocker Boi to starszy brat ulubionej postaci fanów, Rockera. Ma długie włosy gwiazdy rocka, postrzępioną dżinsową kurtkę i gitarę, bo uwielbia muzykę rockową. Punk Grrrl jest siostrą ulubionej przez fanów postaci, Punk Boi i jest inspirowana muzyką punkową od stóp do głów. Ma buntowniczy modny strój z mieszanych materiałów i gitarę, więc jest gotowa, by dać czadu.

Rozpakuj 2 pełnowymiarowe płyty i odtwórz je na opakowaniu gramofonu. Odtwórz każdy album osobno, aby odtworzyć fragment ich piosenki „Surprise Me” Rocker Boi i Punk Grrrl. Następnie przerzuć płyty, przestaw przełącznik na opakowaniu i zagraj razem, aby odtworzyć duet utworu. Niech te gwiazdy rocka przyjmą pozę na dołączonych stojakach na lalki. 
Zestaw zawiera także magazyn ze słowami do ich piosenki.


Zestaw zawiera:
2 lalki modowe chłopca i dziewczynkę, 2 stylizacje, 2 pary butów, 2 akcesoria do gitary, akcesoria modowe, pudełko na kapelusze, szczotkę do włosów, 2 stojaki na lalki, 2 płyty, magazyn z tekstami i zestaw odtwarzacz płyt z muzyką.
 


 
Wymiary opakowania:  31 x 41 x 8 cm.


Producent: MGA
Model: 567288
Wiek dziecka: 4+


 

Produkt nowy
Fabrycznie zapakowany

P/12
Polecamy