Wczytuję dane...
Model: 660060
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788327660060
Wysyłka od: 10.99 PLN

Maszyny 1 Niesamowite zwierzęta
Akademia mądrego dziecka 
Książeczka z ruchomymi elementami


Co wspólnego ma sterowiec z orką? Skąd przez wieki inżynierowie czerpali inspirację? Niezwykła książeczka zabiera najmłodszych w fascynującą podróż do świata zwierząt… i maszyn!

Ruchome obrazki – obrotowe koło i urocze, kolorowe ilustracje sprawią, że Twoje dziecko nie będzie mogło się oderwać od zabawy! Książeczka w interesujący sposób przedstawia związki między światem zwierząt i maszyn, ukazując podobieństwa i inspiracje.

Ruchome obrazki rozwijają sprawność manualną i angażują dziecko, a przy tym zapewniają mu mnóstwo zabawy! „Niezwykłe zwierzęta” to przeznaczona dla dzieci od trzeciego roku życia seria edukacyjna., która uczy i bawi.


W książeczce „Maszyny 1. Akademia mądrego dziecka. Niesamowite zwierzęta” znajdziesz:
● interesujące porównania świata zwierząt i ludzi, które zaskakują i pobudzają wyobraźnię;
● ruchome elementy, które angażują dziecko do zabawy i zapewniają mnóstwo rozrywki, a przy tym rozwijają sprawność manualną;
● klimatyczne, kolorowe ilustracje, które ułatwią zapamiętanie treści.


„Akademia mądrego dziecka. Niesamowite zwierzęta” to pięknie ilustrowana, rozwijająca seria książeczek dla przedszkolaków. Mali czytelnicy podczas czytania wspólnie z rodzicem poznają fascynujące ciekawostki ze świata zwierząt i rozwijają wiedzę, a dzięki ruchomym elementom ćwiczą motorykę małą i świetnie się bawią! a dzięki sympatycznym ilustracjom nowe informacje  same wchodzą do głowy!Producent: HarperKids/HarperCollins
Liczba stron: 12
Wymiary: 19,6 cm x 19,6 cm
Wiek: 3+
Certyfikat CEKlienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...