Wczytuję dane...
Model: 002596
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5908215002596
Wysyłka od: 10.99 PLN
Gra edukacyjna Nogi stonogi
Egmont

Policz nogi stonogi!

Proste zasady gry nogi stonogi. Rzuć kostką i wybierz buty dla swojej stonogi, musisz podejmować decyzje ile butów i w jakim kolorze wybierasz. Wygrywa gracz którego stonoga będzie najdłuższa czyli posiadać będzie najwięcej butów!

Główną bohaterką tej sympatycznej gry jest stonoga, to właśnie ona pomoże małym graczom opanować trudną sztukę podstawowego liczenia oraz naukę kolorów.

Dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z grami planszowymi  warto wybierać gry, dzięki którym maluchy nauczą się radzić sobie z emocjami związanymi z porażką i zwycięstwem oraz ponosić konsekwencje swoich decyzji. Wspaniale, gdyby gry posiadały również element edukacyjny: wspierały naukę kolorów, liczenia, rozwijały spostrzegawczość, pamięć i umiejętność logicznego myślenia. Taką grą  są Nogi Stonogi.

Elementy gry:

  • 4 kostki
  • 4 płytki stanowiące początek stonóg
  • 15 płytek z butami


Nogi stonogi to gra przeznaczona dla dzieci od 4 lat. Rzucając kolorowymi kostkami gracze starają się zdobyć jak najwięcej butów dla swoich stonóg. Urocza, przyjazna oprawa graficzna i wciągająca fabuła sprawiają, że dziecko nawet nie zauważa, że uczy się dodawania i odejmowania dobrze się przy tym bawiąc! Elementy gry wykonane są z grubego kartonu, dzięki czemu gra jest odporna na działanie małych, zwinnych dziecięcych rączek.

Gra planszowa Nogi stonogi to wspaniałe połączenie dobrej zabawy z nauką, ale także idealna forma wspólnego spędzania czasu z dziećmi. . Gra w przyjaznej atmosferze pomaga zmierzyć się dziecku z własnymi emocjami, uczy budować relacje w grupie.Producent: Egmont
Model: 002596
Wiek: 4+
Liczba graczy: 2-4
Czas gry: 10 minut

Wymiary opakowania: 13 x 13 x 4,3 cm 

 

Produkt nowy
Fabrycznie zapakowany


P/10
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...