Wczytuję dane...
Model: 276777/200175
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5904215276777
Wysyłka od: 10.99 PLN

Maskotka Nunuś  15 cm

z serii Kicia Kocia

Media Rodzina 

Przedstawiamy pluszową maskotkę  Nunuś  15 cm, to pluszowy odpowiednik książkowego braciszka Kici Koci i jednocześnie bohater tekturowych książek dla małych dzieci Anity Głowińskiej. Młodszy brat ulubienicy przedszkolaków wraz i czytelnikami poznaje świat i pierwsze zasady związane z życiem w rodzinie. Książeczki o Kici Koci i Nunusiu pomagają oswoić najbliższą rzeczywistość, uczą też relacji oraz współdziałania. Uwielbiany cykl dla maluchów charakteryzuje się także wyrazistymi, kolorowymi, atrakcyjnym ilustracjami oraz prostym, zrozumiałym dla dziecka tekstem.!

Sympatyczna pluszowa maskotka Nunuś , zaprojektowana przez autorkę książek o Kici Koci i Nunusiu, to jedyna oryginalna i certyfikowana maskotka serii popularnych książek dla dzieci.

Nunuś  z Kicia Kocia to upostaciowiony bohater książek dla małych dzieci Anity Głowińskiej. Ulubieńcy przedszkolaków przeżywają wraz z nimi pierwsze przygody. Książeczki o Kici Koci pomagają zatem oswoić najbliższą rzeczywistość, uczą relacji, współdziałania. Uwielbiany cykl dla maluchów charakteryzuje się także wyrazistymi, kolorowymi, atrakcyjnym ilustracjami oraz prostym, zrozumiałym dla dziecka tekstem.

Na tę popularną serię książek dla dzieci składają się kwadratowe książeczki z Kicią Kocią w roli głównej i kartonowe proste historyjki o Nunusiu dla maluchów. Ale także książki z okienkami do odkrywania ukrytych niespodzianek, zeszyty do czytania, bazgrania i kolorowania oraz podseria Akademia Kici Koci.

Dzieci uwielbiają książeczki za wyraziste ilustracje, ciekawe przygody i bohaterów, z którymi mali czytelnicy mogą się łatwo utożsamić.

Seria wpisana na złotą listę książek polecanych przez fundację "Cała Polska czyta dzieciom"


Wydawnictwo: Media Rodzina
Seria: Kicia kocia
Wymiar: 15 cm
Certyfikat: CE
Wiek: 1+

Maskotka zapakowana w foliowy woreczek.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...