Wczytuję dane...
Model: 572770
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 0035051572770
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: MGA

Nowość ! LOL SURPRISE O.M.G. Outrageous Millennium Girls

 Lalka OMG Spicy Babe +
20 niespodzianek

MGA 572770


O.M.G. JA NIE MOGĘ!
My, siostrzyczki porażamy stylem. Nas widać w tłumie.
Jesteśmy tu, żeby zadziwić świat.

L.O.L. Niespodzianka! O.M.G to modna oryginalna lalka - model z serii Outrageous Millennium Girls modna Spicy Babe wraz z niespodziankami.


Rozpakuj 20 niespodzianek, w tym lalkę L.O.L. OMG. Spicy Babe jest starszą siostrą ulubionej przez fanów postaci LOL Surprise, Spice
Lalka Spicy Babe ma bardzo szczegółowe rysy, piękne włosy i własny szykowny styl. Ubrana jest w czerwoną kurteczkę i spodnie oraz czerwone buty na koturnie.
Lalki są zapakowane w całkowicie unikalnym pudełku w pakiecie tematycznym. Otwórz bok, aby rozpakować swoją modną lalkę i odkryć niespodzianki. Rozpakowywanie lalki i akcesoriów zapewni dziewczynką niesamowity dreszczyk emocji.
Zsuń sylwetkę, aby odsłonić jej zdjęcie. Znajdź wstążkę i pociągnij, aby obrócić i znaleźć jej biografię, a następnie ujawnij Spicy Babe w jej garderobie, gdzie spędza czas, gotowa ubrać się pokazy mody na wybiegu.

Niech przyjmie pozę i pokaże ją na dołączonym stojaku na lalki. Opakowanie staje się zestawem wielokrotnego użytku z garderobą i strefą relaksu.

Niespodzianka! OMG Spicy Babe zawiera m.in. modną lalkę, 1 parę kolczyków, 3 ubranka, 2 wieszaki, 2 pokrowce na ubrania, 1 torebkę, 5 akcesoriów, pudełko na kapelusz, 1 parę butów, 1 pudełko na buty, 1 podstawkę na lalkę, 1 szczotkę do włosów, 1 czasopismo. Opakowanie, które staje się zestawem wielokrotnego użytku.
Ubierz lalkę OMG w niesamowity modny strój i wspaniałe dodatki.

W serii Outrageous Millennium Girls  znajdują się 2 lalki do zebrania - Spicy Babe i Seetes (do dokupienia osobno).


Wymiary opakowania:  31 x 26 x 8


Producent: MGA
Model: 572770
Wiek dziecka: 3+


 

Produkt nowy
Fabrycznie zapakowany

Mi/6
Polecamy