Wczytuję dane...
Model: 14878
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 8710341148782
Wysyłka od: 10.99 PLN
Producent: SES Creative

Zestaw kreatywny 3w1 SES CREATIVE

Nauka wycinania, mozaik i dziurkowania

firmy SES 14878
SES Creative to firma produkująca zestawy kreatywne dla dzieci.

Zestawy SES sprawiają, że dzieci rozwijają swoją kreatywność i wyobraźnię, poprawiają sprawność manualną rąk i palców. Dziecko uczy się cierpliwość i koncentracji oraz poprawia koordynację wzrokowo-ruchową.

Teraz trzy kultowe produkty SES Creative wycinanki, mozaiki i dziurkowanie w jednym zestawie! Trzy zestawy z linii produktów „Uczę się” są teraz dostępne w praktycznym zestawie 3 sztuk. „Uczę się wycinać”, „układać mozaiki” i „dziurkować” jednocześnie bawić się rękodziełem oraz promować umiejętności motoryczne i kreatywność.

Przyjazne dzieciom nożyczki z zestawu „Uczę się ciąć” tną tylko papier i uczą się, jak używać nożyczek z zabawnymi szablonami.

Układanie mozaiki koncentruje się na kolorach i kształtach, a dziurkowanie promuje zdolności motoryczne. W ten sposób może rozpocząć się twórcza zabawa rękodzieła!


Zestaw zawiera: nożyczki bezpieczeństwa, drukowane szablony do cięcia, perforowaną matę z filcu, kolczastą igłę, perforowane karty, mozaiki z pianki gumowej i wstępnie zadrukowane karty mozaiki.Wyprodukowano w Holandii.

Producent: SES Creative
Model: 14878
Wiek dziecka: 3-6 lat

Zestaw rozwinie wyobraźnię dziecka i zapewni mu wiele godzin wspaniałej zabawy.


Produkt nowy

Zapakowany w oryginalny kartonik
 

T/  3
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...