Wczytuję dane...
Model: 660367
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 9788327660367
Wysyłka od: 10.99 PLN

Masza i Niedźwiedź 3 bajki przed snem 

Okładka świeci w ciemności
Bajki dla najmłodszych z ilustracjami
Harperkids

W książce „Masza i Niedźwiedź ” znajdują się trzy bogato ilustrowane opowiadania.

Masza i Niedźwiedź. 3 bajeczki przed snem to idealna książeczka dla maluszka. Została wydana w okładce świecącej w ciemności, aby rytuał codziennego czytania z dzieckiem stał się magiczny, a wieczór spędzony na lekturze - jeszcze bardziej wyjątkowy.
Okładka świeci, jeśli naświetlimy ją odpowiednio długo w świetle dziennym lub pod lampą, a efekt, jaki można podziwiać po zgaszeniu światła, jest niesamowity! Świecąca okładka to jednak nie wszystko.

W książce znalazły się urocze, niepublikowane dotąd opowieści o przygodach Maszy, Niedźwiedzia oraz ich leśnych przyjaciół. Wszystkie zostały napisane na podstawie odcinków serialu i ilustrowane oryginalnymi klatkami z animacji znanej wszystkim dzieciom. Tym razem Masza próbuje znaleźć potrawę, która zastąpi jej kaszę, wybiera się ze swym przyjacielem Niedźwiedziem na wielką wyprawę w góry i uczy się naprawiać samolot, przeżywając przy tym bardzo zabawne perypetie. Każda z tych opowieści kończy się dobrze i jest doskonałym punktem wyjścia do rozmów z dzieckiem.

Sympatyczni bohaterowie, wciągające przygody i kolorowe obrazki wprawią najmłodszych w miły  i pozytywnie nastrój.

 

Wydawnictwo: HarperKids

Seria: Masza i Niedźwiedź

Liczba stron: 72

Oprawa: Twarda

Wymiary: 20 x 22 cm

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...